FitKids

VŠEOBECNÁ POHYBOVÁ PRÍPRAVA

Všeobecná pohybová príprava.

 

Neviete aký šport je pre vaše dieťa najvhodnejší ? Nevadí! Dajte mu čas aby si osvojilo pohybové základy a zistilo v čom vyniká, čo sa mu páči najviac. Umožnite mu v sebe nájsť kolektívneho ducha a zároveň v ňom objaviť nadanie a potenciál pre konkrétny šport. Všeobecná pohybová príprava je tá správna voľba, ktorou by si malo prejsť každé dieťa nie len vyrastajúci športovci!

Program Fit Kids ponúka jej malým účastníkom veľa fyzických výhod spojených s účasťou v športových hrách, vrátane zlepšenia koordinácie celého tela, rovnováhy a aeróbnej kapacity a uvedomenie si vlastného tela. Objavujú v sebe silné emócie víťazstva, sily kolektívu ale aj ako chutí neúspech alebo prehra. Toto všetko sa spolu učíme ovládať a kontrolovať. Deti cvičia v skupinách podľa veku 3-4roční, 5-6roční, 7-9 roční a 9-12roční.

Tréningová osnova

Základy gymnastiky, základy atletiky, základy úpolov, pohybových a loptových hier, cvičenia na flexibilitu pohybov a posilňovania hlbokého stabilizačného systému. Tréningy vedieme formou, ktorá je pre deti príťažlivá a prirodzená.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

banskabystrica@fitkids.sk
www.fitkids.sk

 

Galéria

 

 

Pre viac informácií a noviniek z uvedenej kategórie, sledujte nás na našom facebook profile FitKids.

 

Školy, kde pôsobíme:

 

 

ZŠ s MŠ Štefana Moysesa

Námestie Š. Moysesa 1079, Banská Bystrica
Rozvrh
Pondelok
ZRUŠENÉ Žiaci I.ročníka
Streda
ZRUŠENE Žiaci II. a III.ročníka
Prihlásiť sa do kurzu

Stredná priemyselná škola Jozefa Murgaša

J. M. Hurbana 6, Banská Bystrica
Rozvrh
Pondelok
ZRUŠENÉ Žiaci materskej školy
Prihlásiť sa do kurzu