FitKids

Fit Kids Trnava

O NÁS

Občianske združenie bolo založené v roku 2016 niekoľkými mladými ľuďmi, ktorí majú za sebou kariéru vrcholových športovcov. Lásku k športu chceme odovzdávať mladšej generácii zábavnou formou.Venujeme sa detičkám od predškolského veku prostredníctvom spolupráce s materskými školami a základnými školami v Trnave.

Pôsobíme na základných školách a škôlkach v Trnave a okolitých obciach. Deti sa snažíme priviesť k športu vďaka hravému a originálnemu prístupu.

FitKids program pomáha deťom zlepšiť koordinačné schopnosti, ako aj predísť čoraz viac sa vyskytujúcim poruchám pohybového aparátu. Okrem fyzických stránok posilníme i tie psychické, tímového ducha, nezávislosť, odolnosť, cieľavedomosť či spoľahlivosť.

Po absolvovaní FitKids programu si deti zvýšia pohybovú inteligenciu, ktorá im neskôr umožní rýchlejšiu športovú adaptáciu.

Tréneri z rôznych oblastí ako napr. tenis, futbal, gymnastika, baseball, judo ale i tanec urobia z každej hodiny zážitok a umožnia deťom vybrať si zo širokej palety športov.

 

 

NA KTORÝCH ŠKOLÁCH PÔSOBÍME?

 

MŠ Okružná

MŠ Vajánskeho

MŠ Ružindol

MŠ v Jame

ZŠ Spartakovská

ZŠ K.Mahra

ZŠ A.Kubínu

ZŠ Báhoň

ZŠ J.Bottu

ZŠ Špačince

ZŠ Atomová

ZŠ Cífer

ZŠ I. Krasku

BESST