Fit Kids klub
FitKids

Fit Kids ŠPORTOVÝ DEŇ DETÍ

FITKIDS ŠPORTOVÝ DEŇ DETÍ

1. RUŽINOV BRATISLAVA, UŽ ČOSKORO 2. PETRŽALKA, BRATISLAVA, UŽ ČOSKORO

 

Milí rodičia, naše občianske združenie FitKids pripravuje už 4.ročník verejného podujatia pod názvom Športový deň detí. Športový deň detí v Ružinove sa uskutoční v športovom areáli ZŠ Nevädzová v Bratislave. Športový deň detí v Petržalke ešte presne upresníme.

 

RÁNO ZAČÍNAME o 9:00 A KONČÍME POOBEDE CCA 16:00 HOD. 

 

 

 

Celodenný program je pripravený pre cca 400 detí a 600 dospelých. Počas celého dňa si deti budú môcť vybrať medzi 10 športovými stanoviskami, medzi pohybovými hrami aj súťažami o ceny.

Športový deň detí je organizovaný  profesionálnym  tímom,  deti  budú  počas  celej  akcie  pod  dohľadom  skúsených  odborníkov. 

O  zdravé naplnenie energetických zásob sa postarajú stánky so zdravým jedlom. Cieľovou skupinou sú deti, rodičia detí, začínajúci tréneri a športové kluby. Jednoducho všetci, ktorých zaujíma zdravý vývoj detí. 

Hlavným cieľom projektu je viesť deti k zdravému životnému štýlu a športu. Chceme aby si deti aj dospelí obľúbili pohyb a aktívny životný štýl.

 

Chceme ukázať, že športovať sa dá aj zábavnou a motivačnou formou.  Aktivita v živote dieťaťa je nevyhnutná pre jeho zdravý fyzický aj osobnostný rozvoj.

Našim zámerom je, aby si dieťa samo obľúbilo a zažilo zábavu pri pohybe, čím sa posilní ich túžba po športe aj po skončení športového dňa. Chceme v deťoch vytvoriť vnútornú motiváciu, čo je dôležitým,  dokonca  nevyhnutným  zdrojom  pri  udržaní  zdravého  životného  štýlu. 

Okrem  zamerania  sa  na  dôležitosť pohybu a športu v živote dieťaťa, sa budeme venovať aj edukačnej činnosti počas dňa, preberať sa budú temý ako zdravé stravovanie, selektovanie odpadu a ako dbať na životné prostredie.

 

PROGRAM ŠPORTOVÉHO DŇA:

 

1. profesionálny športovci oficiálne otvoria podujatie spoločnou rozcvičkou

2. po rozcvičke nasledujú preteky lezúňov

3. počas celého dňa bude pripravený detský kútik pre najmenších 

4. pre deti od 1-5 rokov bude pripravaná zóna so zábavnými atrakciami, maľovanie na tvár a jednoduché pohybové aktivity

5. pre deti vo veku 6+ bude pripravených 10 pohybových aktivít a úpolových športov, pri ktorých bude tím skúsených trénerov

6. v priebehu dňa príde smetiarske auto s rytmickým vystúpením

7. počas celého dňa budú k dispozícii nafukovacie atrakcie

8. dieťa, ktoré absolvuje všetky športové disciplíny dostane automaticky lístok do zlosovacej súťaže ukončenie akcie hudobným vystúpením

9. počas dňa bude k dispozícií skákací hrad, šašo, maľovanie na tvár,

10. prebiehať budú súťažné hry o vecné ceny, tombola, program klubu detí Turniačik a MŠ SEAHORSE

11. prvá cena v tombole je úžasný detský bicykel značky KENZEL.

12. počas MDD bude prebiehať súťaž v cvičení „Mladý atlét“.

 

 

Viac informácií vám radi poskytneme na telefónnych číslach 0904 202 621, 0911 192125, alebo písomne na emailovej adrese info@fitkids.sk, prípadne nás sledujte na našom facebook profile FitKids Bratislava

S láskou FitKids tím ღ 

 

Foto z minulého ročníka 2017